bg-dinners

Arkadaşlarınızla buluşmak veya ailenizle huzurla bir fincan kahve içmek mi istiyorsunuz? Kafemiz güzel bir ortama değer veren herkes için doğru adrestir. Ship Shack Cafe kafemiz öğle yemekleri, öğleden sonra atıştırmalıkları veya iş günlerinde güç toplamak için hızlı bir fincan kahve için tercih edilen bir buluşma noktasıdır. Muhteşem güzellikte dış alanımız güzel bir ortam sunar. Isıtılan terasımız da daha uzun süre bizimle kalmanız için cazip gelecektir. Bir sonraki sıcaklık dalgasında bize uğrayın: Klimalı salonlarımız, sıcak havalarda size serin kurtuluş imkanı sağlar.

Çocuk oyun köşesi mevcut en iyi kafe

Kendinizi ödüllendirin, ve geleneksel Türk mutfağından yemeklerin tadını çıkarın. Şeflerimiz tarafından özenle hazırlanmış leziz fast food’larımızın, olağanüstü yerel ürünlerimizin ve zengin çeşitli yöresel gıdalarımızın tadına bakın. Soğuk meşrubatın, sıcak çayın, paket kahvenin, taze sıkılmış meyve suların ve kahvenin yanında bizde enfes hamburgerler, pizzalar veya peynir bulunmaktadır. Öğleden sonraları birçok kişi taze ekmekimiz, serinletici dondurmamız veya zengin çeşitli hamur işimiz için de bize uğrar. Misafirlerimizin mutluluğu en büyük tutkumuzdur. Kahvaltıya, öğle yemeğine veya akşam yemeğine bize gelin ve harika zaman geçirin. Tüm yemek-blogger’lar için: Fotoğrafı çekin ve hemen Instragram’da paylaşın – hiç sorun değil, ücretsiz WiFi bağlantımız mevcuttur. Çocuk köşesi, sizler yemeğinizin tadını çıkartırken küçüklerinizin meşgul tutulmalarını sağlar. Tütün severleri bir araya getiren ayrılmış bir sigara içme alanımız mevcuttur.

Gıda intoleransı veya özel beslenme durumları

Helal yemeklerimizle cazip ve bol çeşitli menüler sunmaya gayretliyiz. Yemekte sağlığınıza dikkat ederken işinizi olabildiğince kolaylaştırmak ve sağlıklı yemeklerin ne kadar lezzetli olabileceğini size göstermek istiyoruz.

Özel etkinlikleriniz organize ediyoruz

Özellikle çocuk arabalı aileler veya engelli misafirlerimiz için özellikle uygun: Kafemize engelsiz ulaşım vardır. Vakit kaybetmeden rezervasyon yapın – ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz. Telefon +905436621968 veya e-posta adresi ship.shack.cafe@gmail.com üzerinden hizmetinizdeyiz. Bizde nakit ödeme veya Mastercard ve VISA ile ödeme yapabilirsiniz. Rahatça evde yemek istiyorsanız paket servisimizden de faylanabilir veya istediğiniz yemeği paket olarak bizden alabilirsiniz. Enfes lezzetlerimizi özel kutlamalarınızda sunmak mı istiyorsunuz? O halde catering hizmetimizi kullanın. Özel kutlamalar da bizde hiç sorun değil – iletişime geçin yeter. Düğünler gibi büyük etkinlikler bizim için hiç sorun değil! Aklınızdakilerle ve taleplerinizle bize gelin, size yardımcı olmak bizi onurlandıracaktır.